Ca 10 utebord samt ca 50 utestolar 3544-001 Avslut: 15:00 2 parasoller samt ca 24 meter avspärrningsstaket, bultade stolpar 3544-002 Avslut: 15:01 Ca 6 bord samt ca 14 stolar 3544-003 Avslut: 15:02 Ca 18 bord av olika modell samt ca 55 stolar 3544-004 Avslut: 15:03 18 000.00 kr exkl moms 2 st tv-skärmar LG samt Denver, obs ej fästen, ej kablar, ej dosor 3544-005 Avslut: 15:04 1 000.00 kr exkl moms 2 tv-skärmar LG, obs ej fästen, ej kablar, ej dosor 3544-006 Avslut: 15:05 1 000.00 kr exkl moms 3 st ljuskannor samt 1 discoljus Martin T-Rex 3544-007 Avslut: 15:06 1 discoljus Martin T-Rex, projektor LG RB-JT50 utan dosa m.m 3544-008 Avslut: 15:07 2 Tv-skärm Samsung, obs ej kablar, fäste, dosa 3544-010 Avslut: 15:09 Diverse galgar med nummerbrickor, trappstege, barbord, barstol, trottoarpratare 3544-009 Avslut: 15:09 Sida: 1
Ca 25 tv ramar med diverse affischer, delvis signerade 3544-011 Avslut: 15:10 Ca 7 diskbackar med diverse glas och kaffekoppar samt diverse bestick samt glas i 3544-012 bar Avslut: 15:11 Salladsbuffé som ny 3544-013 Avslut: 15:14 28 000.00 kr exkl moms Tallrikshiss med porslin 3544-016 Avslut: 15:15 Diverse brickor, hurts samt barstol 3544-017 Avslut: 15:16 3 brickvagnar, plastblomma samt mindre bänk 3544-018 Avslut: 15:17 Soffa, 2 fåtöljer, 2 mindre bord, kandelaber samt rislampa, skador förekommer 3544-019 Avslut: 15:18 Ca 7 barbord, 10 barstolar, 9 bord, 20 stolar, 3 soffor, obs ej fastmonterad soffor 3544-020 Avslut: 15:19 9 000.00 kr exkl moms Egentillverkad kylbänk på hjul 3544-014 Avslut: 15:19 Värmhållare med vattenbad som ny 3544-015 Avslut: 15:19 40 000.00 kr exkl moms 2 tv-skärmar ej fäste, kablar, dosor samt tjock-tv LG utan sladd, dosa, fäste 3544-021 Avslut: 15:20 Sida: 2
4 discoljus Manila SCX500 samt projektorduk 3544-022 Avslut: 15:21 Alla glas i baren, olika modeller 3544-023 Avslut: 15:22 Kylbänk med salladsbar samt 4 fack 3544-024 Avslut: 15:23 Jäger-dispenser 3544-025 Avslut: 15:24 Diskbacksvagn med innehåll 3544-028 Avslut: 15:27 Kassadator med kassalåda samt kvittoskrivare 3544-026 Avslut: 15:27 Redbull-kyl med innehåll 3544-027 Avslut: 15:27 Innehåll i 2 skåp samt innehåll i 2 hyllsektioner, obs ej hylla, ej skåp 3544-031 Avslut: 15:30 Mängder med glas och kaffekannor mm, ej värmeplattor 3544-029 Avslut: 15:30 7 000.00 kr exkl moms Sida: 3
Ismaskin Porkka KL151 samt innehåll på hylla 3544-032 Avslut: 15:31 5 varmhållningsplattor Elumat 3544-030 Avslut: 15:31 Tallrikshiss med porslin 3544-034 Avslut: 15:33 Redbull-kyl samt kaffekokare Bonamat utan kannor 3544-035 Avslut: 15:34 2 st tv-skärmar Samsung samt cd/vhs-spelare, obs ej kablar, ej fästen, ej dosor 3544-036 Avslut: 15:35 2 200.00 kr exkl moms Rullvagn samt 2 diskbackar 3544-037 Avslut: 15:36 1 500.00 kr exkl moms Innehåll i hyllsektion såsom diverse porslin 3544-038 Avslut: 15:37 Rostfri bänk med innehåll, obs ej dator, ej mobiltelefon 3544-033 Avslut: 15:37 Diverse kantiner mm på 4 hyllplan, obs ej hyllor 3544-042 Avslut: 15:41 Sida: 4
Rullvagn samt hylla med kastruller 3544-040 Avslut: 15:42 Diverse tallrikar i nederskåp, obs ej skåp 3544-044 Avslut: 15:43 4 500.00 kr exkl moms 3 rullvagnar, diverse diskbackar samt löst innehåll på hyllor, obs ej 3544-039 maskiner/diskbanor Avslut: 15:43 2 hyllsektioner med innehåll samt diverse kem 3544-045 Avslut: 15:44 2 hyllsektioner med innehåll 3544-041 Avslut: 15:44 2 rullvagnar med diverse skärbrädor 3544-046 Avslut: 15:45 Salamander Electrolux 3544-043 Avslut: 15:45 Skärmaskin Noaw samt mixer 3544-047 Avslut: 15:46 Varmluftsugn Metos samt diverse plåtbleck 3544-051 Avslut: 15:50 2 Diverse kantiner, vispar, slevar, cd-spelare 3544-049 Avslut: 15:50 2 800.00 kr exkl moms Sida: 5
Allt löst i hörn 3544-052 Avslut: 15:51 Rullvagn samt rostfri bänk, ej numrerade rop 3544-048 Avslut: 15:51 Tvättmaskin Metos samt diverse utgången julmust 3544-054 Avslut: 15:53 1 500.00 kr exkl moms Hälde grönsakshack 3544-055 Avslut: 15:54 Grönsakshack Metos 3544-056 Avslut: 15:55 7 hyllsektioner i trä 3544-057 Avslut: 15:56 1 000.00 kr exkl moms Allt löst i rum, obs ej dator 3544-058 Avslut: 15:57 900.00 kr exkl moms Varmluftsugn Metos 3544-053 Avslut: 15:57 1 Sida: 6
Värmehållningsvagn samt allt löst i rum 3544-059 Avslut: 15:58 Styrenhet för ljud och bild Crestron TPS-3000 samt 3 walkie-talkies, ej kablar 3544-060 Avslut: 15:59 20 000.00 kr exkl moms Diverse switchar samt datatillbehör, obs endast det på bilden 3544-061 Avslut: 16:00 30 000.00 kr exkl moms Kylbänk med salladsbar samt 4 fack 3544-062 Avslut: 16:01 Kassasystem med kassalåda, kvittoskrivare 3544-063 Avslut: 16:02 Ismasakin Gram 3544-064 Avslut: 16:03 6 000.00 kr exkl moms Kylbänk med salladsbar samt 4 fack 3544-065 Avslut: 16:04 Redbull-kyl 3544-066 Avslut: 16:05 Redbull-kyl samt diverse glas i bar 3544-067 Avslut: 16:06 Sida: 7
Ca 5 bord, ca 16 fåtöljer, 3 barstolar samt diverse avstängningsstolpar 3544-068 Avslut: 16:07 8 bord av olika modell, ca 18 fåtöljer samt 3 barstolar 3544-069 Avslut: 16:08 Ca 24 planscher vissa med signerade 3544-070 Avslut: 16:09 4 st discoljus, 1st Mania, 8st spotlights, ej tross/fäste 3544-071 Avslut: 16:13 1 10 högtalare av olika modell 3544-072 Avslut: 16:13 20 000.00 kr exkl moms Mixerbord Denon DN-x500, DN-D4000 3544-074 Avslut: 16:14 4 utestolar samt mängder med glas 3544-077 Avslut: 16:16 Styrenhet för ljus 3544-075 Avslut: 16:16 6 000.00 kr exkl moms Ljudförstärkare på hjul, Yamaha dbx, D.A.S, Musicson P-804 3544-073 Avslut: 16:16 8 000.00 kr exkl moms Sida: 8
Allt löst i rum, ej numrerade rop, ej pulpet, ej projektorduk 3544-080 Avslut: 16:19 4 st discoljus Mania scx600, stroke Martin, 8 spotlights, obs ej tross 12000 3544-076 Avslut: 16:20 1 Projektor Optoma med dosa, ej fäste, ej kablar samt 2 högtalare, mikrofon, amplifier 3544-081 R300 Avslut: 16:21 Utgår pga ägartvist 3544-083 Avslut: 16:22 0.00 kr exkl moms Ca 30 fällbara bord 3544-079 Avslut: 16:22 9 000.00 kr exkl moms 5 små gastuber biogarn samt 5 tomfat 30 lit för detta öl, ej stora röda tuber 3544-082 Avslut: 16:32 Sida: 9